Zamówienia

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford (1863-1947)


Jak zamówić:

1. Zapytania
1.1 Telefonicznie + 48 616 2927, +48 604431309
1.2 Mailowo libamix@libamix.com, lukasz.linkowski@libamix.com
1.3 Fax +48 6163103
2. Oferta ze strony PPU Libamix Sp. z o.o.
3. Zamówienie powinno zawierać
3.1 Dane odbiorcy – nazwę do wystawienie faktury, adres, NIP
3.2 Dane osoby zamawiającej z bezpośrednim numerem kontaktowym
3.3 Adres do wysyłki towaru – domyślnie zawsze towar jest wysyłany na adres z faktury VAT
3.4 Specyfikacja lub numer oferty z dnia.
3.5 Uwagi do zamówienia.

Warunki płatności:
Pierwsze zlecenia dla nowych klientów realizowane są przy ilościach od 10 sztuk za pobraniem.
W przypadku większych zleceń płatność realizowana jest na podstawie faktury proforma.
Stałym odbiorcom oferujemy terminy płatności 14-45 dni od daty dostarczenia towaru.

Pakowanie:
Paczki – maksymalnie w ilościach do 50 sztuk. Zabezpieczone folią strecz lub kartonem.
Palety – od 100 sztuk. Wymiar palety 100×120 [cm]. Realizujemy również pakowanie na innych wymiarach palet zgodnie z wymogami odbiorcy. Worki zabezpieczone są na palecie kapturem tkaninowym i folią strecz.

Wysyłka:
Ilości w małych paczkach do 10-15 wysyłane są kurierem drobnicowym. Większe paczki oraz palety spedycją. Wysyłki z reguły nie trwają dłużej niż jeden dzień roboczy.

Realizacja:
Większość zleceń realizowanych jest w terminie 7-10 dni roboczych od chwili zamówienia lub daty dokonania wpłaty za fakturę proforma. Specjalne warunki wykonania mogą wydłużyć termin realizacji.
Niektóre modele worków big-bag dostępne są na magazynie zakładowym i termin realizacji dla tych specyfikacji nie jest dłuższy niż 2-3 dni.

Nadruki:
Na wszystkich produkowanych workach jesteśmy w stanie umieścić nadruk fleksograficzny w maksymalnie 3 lub 6 kolorach w zależności od projektu nadruku. Nadruk z reguły wydłuża realizację o 3-4 dni przy pierwszym zamówieniu.

Większe dostawy realizujemy własnym transportem.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "LIBAMIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowania z Funduszy Europejskich pn.,,Dotacja na kapitał obrotowy dla PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCYJNO-USŁUGOWEGO "LIBAMIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ."

Kwota projektu: 226 914,12 zł

Opis: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).